Választások 2024
Főmenü
- Polgármesteri köszöntő
- Konyár története
- Megközelíthetőség
- Helyi rendeletek
- Önkormányzat
- Polgármester által meghozott döntések veszélyhelyzet idején
- Polgármesteri Hivatal
- Művelődési és Ifjúsági Ház Könyvtár, Kurucz Albert Falumúzeum
- Roma Nemzetiségi Önkormányzat
- Közérdekű adatok
- Konyári Közfoglalkoztatottak Kézműves Termékei
- NYOMTATVÁNYOK
- Bursa Hungarica
- Bursa Hungarica 2024. évi forduló
- Közigazgatás
- Mezőőri szolgálat
- Választás 2018
- Közbeszerzés
- Településképi Arculati Kézikönyv
- 2022. ÉVI ORSZÁGGYŰLÉSI KÉPVISELŐK VÁLASZTÁSA, ORSZÁGOS NÉPSZAVAZÁS
- Európai parlamenti képviselők választása 2019
- Ált. helyi és nemzetiségi önk. választások 2019
- Települési Értéktár Bizottság
- Konyári Pávakör Csoóri program
- Adatkezelési tájékoztató
- KORONAVÍRUS
- Tájékoztató a veszélyhelyzet alatti engedély kötelezettségről, ellenőrzött bejelentésről
- Szolgáltatási Terv
- Éves környezeti állapotról szóló tájékoztató
- Választás 2014
- Időközi választás
- Konyári Házi Segítségnyújtás Szociális Szolgáltató
Telekom
Galéria - "Égig érő fa" mesemondó verseny
2009. április 7-én került megrendezésre a kistérségi "Égigérő fa" mesemondó verseny, melyen 7 település 8 általános iskolájának 37 tanulója vett részt.
A helyezettek:
Alsós:
1. Kiss Ramón (Mikepércs)
2. Halász Petra (Derecske)
3. Szűcs Anett (Létavértes)
Különdíjasok:
Gáspár Attila (Létavértes)
Lakatos Kitti (Hosszúpályi)
Pércsi Ákos (Derecske)
Tornyi Csaba (Konyár)
Békési Ábel (Tépe)
Közönségdíjas:
Serestyén Zsolt (Konyár)
Felsős:
1. Jenei Tamara (Létavértes)
2. Zákány Levente (Derecske)
3. Gábor Fruzsina (Hosszúpályi)
Különdíjasok:
Derecskei László (Létavértes)
Harmati Fatime Andrea (Létavértes)
Csuka Ádám (Derecske)
Békési Dániel Károly (Derecske)
Rézműves Richárd Márk (Sáránd)
Közönségdíjas:
Derecskei László (Létavértes)
Gratulálunk nekik!
A helyezettek:
Alsós:
1. Kiss Ramón (Mikepércs)
2. Halász Petra (Derecske)
3. Szűcs Anett (Létavértes)
Különdíjasok:
Gáspár Attila (Létavértes)
Lakatos Kitti (Hosszúpályi)
Pércsi Ákos (Derecske)
Tornyi Csaba (Konyár)
Békési Ábel (Tépe)
Közönségdíjas:
Serestyén Zsolt (Konyár)
Felsős:
1. Jenei Tamara (Létavértes)
2. Zákány Levente (Derecske)
3. Gábor Fruzsina (Hosszúpályi)
Különdíjasok:
Derecskei László (Létavértes)
Harmati Fatime Andrea (Létavértes)
Csuka Ádám (Derecske)
Békési Dániel Károly (Derecske)
Rézműves Richárd Márk (Sáránd)
Közönségdíjas:
Derecskei László (Létavértes)
Gratulálunk nekik!
- Értékelés
- Hozzászólások
Akadálymentes mód váltás